30% Discount

Hobby
Vallisneria as a Hobby - 60 cm
11.95 € EIA 16.99 €

Coral-Reef-Equipment
Tropical Mix Natural Liquid - 250 ml
13.90 €
(55.60 € / l)
10% Discount

D-D Aquarium Solution
D-D Function DC Pump - 3,500 l/h
80.95 € EIA 89.95 €
0% Discount

Red Sea
Red Sea ReefATO+ Kit for Reef Aquariums
184.95 € EIA 185.00 €
24% Discount

Hobby
Hobby Lilaeopsis mini 4x
2.95 € EIA 3.89 €
10% Discount

Red Sea
Red Sea ReefMat - up to 1,200 liters
349.95 € EIA 389.00 €
10% Discount

D-D Aquarium Solution
D-D Function DC Pump - 2,000 l/h
65.95 € EIA 72.95 €
14% Discount

Naturefood
Naturefood Premium Color Plus small - 210 g
17.95 €
(85.48 € / kg)
EIA 20.99 € 12% Discount

Salifert
Salifert Nitrate Test
9.95 € EIA 11.25 €
30% Discount

Hobby
Hobby: Hygrophila - 13 cm
2.95 € EIA 4.19 €
33% Discount

Hobby
Hobby: Hygrophila - 20 cm
3.95 € EIA 5.89 €
14% Discount

Naturefood
Naturefood Supreme Artemia medium - 120 g
15.95 €
(132.92 € / kg)
EIA 18.49 € 10% Discount

Oase
Oase BioMaster 600 G2 Thermo (with heating element)
269.95 € EIA 299.95 €
9% Discount

Oase
Oase Classic LED - 40 cm
30.95 € EIA 33.95 €
10% Discount

Sangokai
Sangokai Balance chem Ca-2
8.95 €
(8.95 € / l)
EIA 9.95 € 20% Discount

Arka
Arka MyAqua 3800 3800 L/24 h
344.95 € EIA 429.90 €
20% Discount

Arka
Arka Zooplankton 473 ml
15.95 €
(33,720.93 € / l)
EIA 19.90 € 10% Discount

Red Sea
Red Sea Complete Reef Care S (for aquariums up to 150 l)
53.95 € EIA 59.95 €
17% Discount

Arka
Arka Reef Scaper - 1000 g
13.95 €
(13.95 € / kg)
EIA 16.90 € 10% Discount

Red Sea
Red Sea ReefRun G2 DC Pump - 6000
179.95 € EIA 199.00 €
20% Discount

Arka
Arka Salz Premium Reef 10 kg
35.95 €
(3.60 € / kg)
EIA 44.90 € 34% Discount

Hobby
Hobby Egeria - 34 cm
5.95 € EIA 8.99 €
34% Discount

Hobby
Vallisneria as a Hobby - 46 cm
7.95 € EIA 11.99 €
9% Discount

Red Sea
Red Sea ReefMat - up to 500 liters
324.95 € EIA 359.00 €

JBL
Aquarium Hose 12/16 mm (1 m)
1.99 €
11% Discount

ExoTerra
Exo Terra Full Moon
23.99 € EIA 26.99 €
21% Discount

Hobby
Hobby Cyperus 16 cm
3.95 € EIA 4.99 €
21% Discount

easy reefs
Easy Reefs Booster 25
19.95 € EIA 25.34 €
16% Discount

Naturefood
Naturefood Premium Crystal small - 55 g
6.95 €
(126.36 € / kg)
EIA 8.29 € 14% Discount

Naturefood
Naturefood Premium Color Plus medium - 210 g
17.95 €
(85.48 € / kg)
EIA 20.99 € 34% Discount

Hobby
Ludwigia Hobby - 34 cm
5.95 € EIA 8.99 €

JBL
Gray Aquarium Hose, 16/22 mm (1 m)
3.49 €
20% Discount

Arka
Arka myReef Frag Rack - 8 seats
23.95 € EIA 29.90 €
20% Discount

Arka
Arka Marine Flakes - 500 ml
7.95 €
(15.90 € / l)
EIA 9.90 € 30% Discount

Dupla Marin
Dupla Marin Gel-o-Juice Artemia Micro 50 ml
6.95 €
(139.00 € / l)
EIA 9.99 € 7% Discount

Red Sea
Red Sea ReefLED G2 Visors 60
13.95 € EIA 15.00 €
20% Discount

Arka
Arka Algaway - 473 ml
11.95 €
(25.26 € / l)
EIA 14.90 € 12% Discount

Naturefood
Naturefood Supreme Marin medium - 280 g
22.95 €
(81.96 € / kg)
EIA 25.99 € 13% Discount

Tropic Marin
Tropic Marin Calcium Magnesium Pro
36.99 € EIA 42.60 €
22% Discount

Fauna Marin
Fauna Marin Elementals Trace Cr 250 ml
17.95 € EIA 22.95 €
30% Discount

Dupla Marin
Dupla Marin Salt Natural Balance 2 kg
6.95 € EIA 9.99 €
20% Discount

Arka
Arka myAqua 400 Membrane
27.95 € EIA 34.90 €
12% Discount

Naturefood
Naturefood Supreme Artemia small - 240 g
24.95 €
(103.96 € / kg)
EIA 28.49 € 10% Discount

Naturefood
Naturefood Premium ATY - 220 g
17.95 €
(81.59 € / kg)
EIA 19.99 € 12% Discount

Naturefood
Naturefood Supreme Doctor large - 240 g
24.95 €
(103.96 € / kg)
EIA 28.49 € 16% Discount

Naturefood
Naturefood Premium Color Plus medium - 100 g
10.95 €
(109.50 € / kg)
EIA 12.99 € 20% Discount

Arka
Arka Aip-Away
7.95 €
(795.00 € / l)
EIA 9.90 € 10% Discount

Red Sea
Red Sea ReefRun G2 DC Pump - 8000
249.95 € EIA 279.00 €
15% Discount

Naturefood
Naturefood Premium Cichlid small - 45 g
5.95 €
(132.22 € / kg)
EIA 6.99 € 24% Discount

Hobby
Hobby Mayaca - 25 cm
5.95 € EIA 7.79 €
9% Discount

Naturefood
Naturefood Premium Sticks for Catfish - 140 g
9.95 €
(71.07 € / kg)
EIA 10.99 € 15% Discount

Naturefood
Naturefood Premium Plant small - 200 g
13.95 €
(69.75 € / kg)
EIA 16.49 € 7% Discount

Salifert
Salifert Phosphate Test
11.95 € EIA 12.85 €
18% Discount

Naturefood
Naturefood Premium Wafers - 50 g
6.95 €
(139.00 € / kg)
EIA 8.49 € 6% Discount

Aqua Medic
Aqua Medic Bali Sand 10 kg, 2–3 mm
23.95 € EIA 25.60 €
14% Discount

Arka
Arka Marine Flakes - 250 ml
5.95 €
(23.80 € / l)
EIA 6.90 € 31% Discount

Hobby
Hobby Filter Mat 50 x 50 x 2 cm
4.95 € EIA 7.19 €
10% Discount

Red Sea
Red Sea Reefer DC Skimmer 300
359.95 € EIA 400.00 €
27% Discount

Tropic Marin
Tropic Marin Compact Lab
49.99 € EIA 68.90 €
14% Discount

Naturefood
Naturefood Supreme Crystal small - 270 g
21.95 €
(81.30 € / kg)
EIA 25.49 €

