10% Discount

Oase
Oase BioMaster 350 G2 Thermo (with heating element)
219.95 € EIA 244.95 €
7% Discount

Oase
Oase Digital Thermometer
13.95 € EIA 14.95 €
9% Discount

Oase
Oase BioMaster 250 G2 Thermo (with heating element)
199.95 € EIA 219.95 €
10% Discount

Oase
Oase BioMaster 600 G2 Thermo (with heating element)
269.95 € EIA 299.95 €
9% Discount

Oase
Oase Classic LED - 40 cm
30.95 € EIA 33.95 €
10% Discount

Oase
Oase Classic LED - 70 cm
42.95 € EIA 47.95 €
9% Discount

Oase
Oase WaterBalance Boost Bacteria - 500 ml for 5,000 liters
19.95 €
(39.90 € / l)
EIA 21.95 € 10% Discount

Oase
Oase HighLine 400 - anthracite
1,704.95 € EIA 1,894.90 €
10% Discount

Oase
Oase KickstartFilter Start Bacteria Tablet
6.95 €
(2.32 € / Stück)
EIA 7.75 € 10% Discount

Oase
Oase HighLine 400 - Wild oak
1,704.95 € EIA 1,894.90 €
9% Discount

Oase
Oase AquaElements Vitamins and Trace Elements - 500 ml for 6,000 liters
20.95 €
(41.90 € / l)
EIA 22.95 € 10% Discount

Oase
Oase HighLine 200 - anthracite
1,184.95 € EIA 1,314.90 €
10% Discount

Oase
Oase ClearTronic 7 W
83.95 € EIA 92.95 €
11% Discount

Oase
Oase CrystalSkim - up to 350 liters
31.95 € EIA 35.95 €
10% Discount

Oase
Oase HighLine 600 - Wild oak
2,294.95 € EIA 2,549.90 €
10% Discount

Oase
Oase ScaperLine 100 - gray
1,159.95 € EIA 1,289.90 €
10% Discount

Oase
Oase BioMaster 350 G2 without a heating element
194.95 € EIA 215.95 €
10% Discount

Oase
Oase HighLine 200 - white
1,184.95 € EIA 1,314.90 €
10% Discount

Oase
Oase HighLine 300 - anthracite
1,509.95 € EIA 1,679.90 €
10% Discount

Oase
Oase HighLine 300 - Wild oak
1,509.95 € EIA 1,679.90 €
0% Discount

Oase
Oase Fish Net, 15 cm
2.95 € EIA 2.95 €

Oase
Oase Organix Snack Sticks - 250 ml
12.29 €
(49.16 € / l)
10% Discount

Oase
Oase HighLine 600 - white
2,294.95 € EIA 2,549.90 €
0% Discount

Oase
Oase MotionControl LED 100
265.95 € EIA 265.95 €
10% Discount

Oase
Oase ScaperLine 100 - white
1,159.95 € EIA 1,289.90 €
10% Discount

Oase
Oase Magnetic Windshield Cleaner, 10 mm
18.95 € EIA 20.95 €
9% Discount

Oase
Oase FishGuard
49.95 € EIA 54.95 €
7% Discount

Oase
Oase WaterBalance Boost Bacteria - 250 ml for 2,500 liters
13.95 €
(55.80 € / l)
EIA 14.95 € 11% Discount

Oase
Oase LessStress Water Purifier - 500 ml for 2,000 liters
11.95 €
(23.90 € / l)
EIA 13.45 € 10% Discount

Oase
Oase FiltoSmart 100 Thermo (with heating element)
119.95 € EIA 133.95 €
10% Discount

Oase
Oase HighLine 400 - white
1,704.95 € EIA 1,894.90 €
10% Discount

Oase
Oase HighLine 600 - anthracite
2,294.95 € EIA 2,549.90 €
21% Discount

Oase
Oase Fish Net, 20 cm
2.95 € EIA 3.75 €
9% Discount

Oase
Oase PlantGrow Weekly Fertilizer - 500 ml for 5,000 liters
20.95 €
(41.90 € / l)
EIA 22.95 € 9% Discount

Oase
Oase Blue and Green Algae Remover - 250 ml
14.95 €
(59.80 € / l)
EIA 16.45 € 10% Discount

Oase
Oase HighLine 300 - white
1,509.95 € EIA 1,679.90 €
10% Discount

Oase
Oase Classic LED - 60 cm
35.95 € EIA 39.95 €
10% Discount

Oase
Oase HighLine 200 - Wild oak
1,184.95 € EIA 1,314.90 €
14% Discount

Oase
Oase Replacement Head Set for Aquarium Window Cleaner
5.95 € EIA 6.95 €
9% Discount

Oase
Oase BioMaster 850 G2 Thermo (with heating element)
334.95 € EIA 369.95 €
10% Discount

Oase
Oase FiltoSmart 100 without a heating element
89.95 € EIA 99.95 €
0% Discount

Oase
Oase MotionControl LED 80
204.95 € EIA 204.95 €
11% Discount

Oase
Oase OxyMax Air Pump - 400 l/h
41.95 € EIA 46.95 €
10% Discount

Oase
Oase HighLine 125 - Wild oak
944.95 € EIA 1,049.90 €
9% Discount

Oase
Oase Organix Daily Micro Granules 175 ml
7.95 €
(45.43 € / l)
EIA 8.75 € 10% Discount

Oase
Oase HighLine 400 - black
1,704.95 € EIA 1,894.90 €
9% Discount

Oase
Oase LessStress Water Purifier - 100 ml for 400 liters
4.95 €
(49.50 € / l)
EIA 5.45 € 10% Discount

Oase
Oase PlantGrow Weekly Fertilizer - 100 ml per 1,000 liters
6.95 €
(69.50 € / l)
EIA 7.75 € 9% Discount

Oase
Oase Premium LED Swing Adapter
28.95 € EIA 31.95 €
7% Discount

Oase
Oase PlantGrow Weekly Fertilizer - 250 ml for 2,500 liters
12.95 €
(51.80 € / l)
EIA 13.95 € 9% Discount

Oase
Oase BioPlus Thermo Internal Filter - up to 200 l
85.95 € EIA 94.95 €
11% Discount

Oase
Oase Organix Daily Granules 175 ml
7.95 €
(45.43 € / l)
EIA 8.95 € 10% Discount

Oase
Oase OptiMax 1000
35.95 € EIA 39.95 €
10% Discount

Oase
Oase HighLine Room Divider 300 - anthracite
1,679.95 € EIA 1,864.90 €
10% Discount

Oase
Oase HighLine 125 - white
944.95 € EIA 1,049.90 €
10% Discount

Oase
Oase HighLine Room Divider 300 - white
1,679.95 € EIA 1,864.90 €
10% Discount

Oase
Oase HighLine 125 - anthracite
944.95 € EIA 1,049.90 €
10% Discount

Oase
Oase Scaperline Soil, Brown, 9 liters
37.95 €
(4.22 € / l)
EIA 41.95 € 9% Discount

Oase
Oase BoostMix Clear Water Bacteria - 250 g for 2,500 liters
15.95 €
(63.80 € / kg)
EIA 17.45 € 10% Discount

Oase
Oase Classic LED - 101,5 cm
44.95 € EIA 49.95 €

