30% Discount

Dupla Marin
Dupla Marin Ocean Refill 200
63.95 € EIA 91.99 €
30% Discount

Hobby
Hobby Hygro System
61.95 € EIA 88.99 €
4% Discount

Red Sea
Red Sea Reefer 300 G3 White
1,629.95 € EIA 1,699.00 €
22% Discount

Fauna Marin
Fauna Marin Elementals Trace Mn 250 ml
17.95 € EIA 22.95 €
9% Discount

Oase
Oase Blue and Green Algae Remover - 250 ml
14.95 €
(59.80 € / l)
EIA 16.45 € 24% Discount

Hobby
Hobby Thermo Spotlight Eco 28 W
5.95 € EIA 7.79 €
21% Discount

Oase
Oase Fish Net, 20 cm
2.95 € EIA 3.75 €
30% Discount

Dupla Marin
Dupla Premium Coral Salt Amino 20 kg
60.95 €
(3.05 € / kg)
EIA 87.49 € 5% Discount

Triton
Triton Core 7 Base Elements 4 x 5 L
129.99 € EIA 137.50 €
7% Discount

D-D Aquarium Solution
D-D Reef Zlements Ni Nickel - 150 ml
12.95 € EIA 13.99 €
17% Discount

Naturefood
Naturefood Premium Wafers - 25 g
4.95 €
(198.00 € / kg)
EIA 5.99 € 8% Discount

Red Sea
Red Sea No. 3 PO4 X - 500 ml
22.95 €
(45.90 € / l)
EIA 24.99 € 31% Discount

Hobby
Hobby Power & Heat LED 18W
23.95 € EIA 34.59 €
14% Discount

JBL
JBL ProFlora CO2 Advanced Set M
264.95 € EIA 307.00 €
4% Discount

Red Sea
Red Sea Reefer 200 G3+ White
1,294.95 € EIA 1,349.00 €
9% Discount

Oase
Oase PlantGrow Weekly Fertilizer - 500 ml for 5,000 liters
20.95 €
(41.90 € / l)
EIA 22.95 € 15% Discount

Naturefood
Naturefood Premium ATY - 25 g
5.95 €
(238.00 € / kg)
EIA 6.99 € 10% Discount

Oase
Oase HighLine 200 - Wild oak
1,184.95 € EIA 1,314.90 €

JBL
Aquarium Hose 9/12 mm (1 m)
1.49 €
9% Discount

Sangokai
Sangokai Sango Nutri-Basic #2, 500 ml
19.95 €
(39.90 € / l)
EIA 21.95 € 12% Discount

Naturefood
Naturefood Supreme Discus large - 280 g
22.95 €
(81.96 € / kg)
EIA 25.99 € 10% Discount

Naturefood
Naturefood Premium ATY - 50 g
8.95 €
(179.00 € / kg)
EIA 9.99 € 10% Discount

Oase
Oase HighLine 300 - white
1,509.95 € EIA 1,679.90 €
30% Discount

Dupla Marin
Dupla Marin Dosing Box C4
76.95 € EIA 109.99 €
11% Discount

Oase
Oase LessStress Water Purifier - 500 ml for 2,000 liters
11.95 €
(23.90 € / l)
EIA 13.45 € 20% Discount

Arka
Arka Carbopure 1 L
7.95 € EIA 9.90 €
20% Discount

Fauna Marin
Fauna Marin Coral Plankton 250 ml
19.95 € EIA 24.95 €
21% Discount

Fauna Marin
Fauna Marin Food Energizer 100 ml
14.95 €
(149.50 € / l)
EIA 18.95 € 20% Discount

Arka
Arka Trace Elements 473 ml
11.95 €
(25,264.27 € / l)
EIA 14.90 € 10% Discount

Naturefood
Naturefood Premium Color Plus small - 50 g
7.95 €
(159.00 € / kg)
EIA 8.79 € 9% Discount

Oase
Oase BioMaster 850 G2 Thermo (with heating element)
334.95 € EIA 369.95 €
19% Discount

Lucky Reptile
Lucky Reptile Kovi-X Disinfectant
20.95 €
(41.90 € / l)
EIA 25.99 € 30% Discount

Hobby
Ludwigia Hobby - 60 cm
11.95 € EIA 16.99 €
10% Discount

Oase
Oase HighLine 400 - white
1,704.95 € EIA 1,894.90 €
23% Discount

Arka
Arka Bio - CO2 - 473 ml
9.95 €
(21.04 € / l)
EIA 12.90 € 10% Discount

Red Sea
Red Sea ReefControl Lite
294.95 € EIA 329.00 €
10% Discount

Aqua Illumination
Aqua Illumination Nero 5
264.95 € EIA 294.95 €
24% Discount

Hobby
Aponogeton as a Hobby - 16 cm
3.95 € EIA 5.19 €
31% Discount

Dupla Marin
Dupla Marin Calcium Liquid - 1000 ml
17.95 €
(17.95 € / l)
EIA 25.99 € 11% Discount

Oase
Oase OxyMax Air Pump - 400 l/h
41.95 € EIA 46.95 €
4% Discount

Red Sea
Red Sea MAX NANO Cube G2 - black
1,054.95 € EIA 1,099.00 €
22% Discount

Fauna Marin
Fauna Marin Ready2Reef 500 ml
17.95 €
(35.90 € / l)
EIA 22.95 € 10% Discount

Red Sea
Red Sea ReefControl Pro DLX Kit
629.95 € EIA 699.00 €
14% Discount

Naturefood
Naturefood Supreme Artemia Marin medium - 120 g
15.95 €
(132.92 € / kg)
EIA 18.49 € 15% Discount

Naturefood
Naturefood Premium Plant medium - 45 g
5.95 €
(132.22 € / kg)
EIA 6.99 € 9% Discount

D-D Aquarium Solution
D-D Function DC Pump - 5,000 l/h
104.95 € EIA 115.95 €
29% Discount

Hobby
Hobby Coober Rock 2
21.95 € EIA 30.79 €
6% Discount

Jebao
Jebao Wave Pump SLW-20
99.95 € EIA 105.90 €
11% Discount

Red Sea
Red Sea ReefControl Power 6
284.95 € EIA 319.00 €
10% Discount

Oase
Oase HighLine 125 - Wild oak
944.95 € EIA 1,049.90 €
10% Discount

Oase
Oase FiltoSmart 100 without a heating element
89.95 € EIA 99.95 €
33% Discount

Hobby
Hobby Mayaca - 7 cm
2.95 € EIA 4.39 €
10% Discount

Red Sea
Red Sea DipX - 500 ml
18.95 €
(37.90 € / l)
EIA 20.99 € 10% Discount

Oase
Oase HighLine 400 - black
1,704.95 € EIA 1,894.90 €
9% Discount

Oase
Oase Organix Daily Micro Granules 175 ml
7.95 €
(45.43 € / l)
EIA 8.75 € 30% Discount

Hobby
Hobby Heat Up Fan 30W
41.95 € EIA 59.99 €
10% Discount

Red Sea
Red Sea ReefControl Power 6 Deluxe
349.95 € EIA 389.00 €
32% Discount

Hobby
Hobby Filter Foam, Blue, Fine - 50 x 50 x 5 cm
11.95 € EIA 17.59 €
20% Discount

Arka
Arka myScape-Rocks Dragon 10 Kg
31.95 €
(3.20 € / kg)
EIA 39.90 € 20% Discount

Arka
Arka Gel Filter Filter Starter 473 ml
11.95 €
(25,264.27 € / l)
EIA 14.90 €


