20% Discount

Arka
Arka Marine Gran 250 ml
11.95 €
(47.80 € / l)
EIA 14.90 € 29% Discount

Hobby
Ludwigia Hobby - 25 cm
4.95 € EIA 6.99 €
11% Discount

Oase
Oase CrystalSkim - up to 350 liters
31.95 € EIA 35.95 €
10% Discount

Oase
Oase ClearTronic 7 W
83.95 € EIA 92.95 €
33% Discount

Hobby
Vallisneria as a Hobby - 20 cm
3.95 € EIA 5.89 €
13% Discount

Naturefood
Naturefood Premium Color Plus medium - 850 g
47.95 €
(56.41 € / kg)
EIA 54.99 € 9% Discount

Oase
Oase AquaElements Vitamins and Trace Elements - 500 ml for 6,000 liters
20.95 €
(41.90 € / l)
EIA 22.95 € 30% Discount

Hobby
Hobby Aqua Cooler V6
55.95 € EIA 79.99 €
17% Discount

Arka
Arka Substrate Cleaner 473 ml
13.95 €
(29,492.60 € / l)
EIA 16.90 € 16% Discount

Arka
Arka Vita Flakes 1000 ml
9.95 €
(9.95 € / l)
EIA 11.90 € 10% Discount

Oase
Oase HighLine 600 - Wild oak
2,294.95 € EIA 2,549.90 €
21% Discount

Fauna Marin
Fauna Marin Elementals K 1000 ml
18.95 € EIA 23.95 €
12% Discount

D-D Aquarium Solution
D-D Advanced ATO
114.95 € EIA 129.95 €
39% Discount

JBL
JBL ProTemp S 300 - up to 400 l
20.95 € EIA 34.45 €
25% Discount

Hobby
Hobby Marble Cave 2
3.95 € EIA 5.29 €
5% Discount

Deltec
Deltec Skimmer 600i
379.95 € EIA 399.00 €
4% Discount

Red Sea
Red Sea MAX NANO Peninsula G2 - white
1,149.95 € EIA 1,199.00 €
8% Discount

Sangokai
Sangokai Sango Nutri-Basic #2, 250 ml
11.95 €
(47.80 € / l)
EIA 12.95 € 18% Discount

Fauna Marin
Fauna Marin Balling Light Carbonate Mix KH 1 kg
13.95 €
(13.95 € / kg)
EIA 16.95 € 30% Discount

Dupla Marin
Dupla Premium Coral Salt Amino 8 kg
26.95 €
(3.37 € / kg)
EIA 38.49 € 20% Discount

Arka
Arka Hydrometer without a measuring cylinder
27.95 € EIA 34.90 €
15% Discount

Naturefood
Naturefood Premium Cichlid large - 280 g
13.95 €
(49.82 € / kg)
EIA 16.49 € 20% Discount

Arka
Arka myAqua Multifilter 500 ml
15.95 € EIA 19.90 €
23% Discount

Arka
Arka Xtreme Water Purifier 473 ml
9.95 €
(21.17 € / l)
EIA 12.90 €
ATI Essentials Mixed Reef Set 2x2.700ml
37.90 €
11% Discount

Naturefood
Naturefood Premium Crystal extra small - 105 g
10.95 €
(104.29 € / kg)
EIA 12.29 € 16% Discount

Arka
Arka Multifunction Pipette
9.95 € EIA 11.90 €
14% Discount

JBL
JBL ProFlora CO2 Cylinder 500 U 3x
61.95 € EIA 72.45 €
21% Discount

Fauna Marin
Fauna Marin The Sand - Bahama Nature 9,07 kg
30.95 €
(3.42 € / kg)
EIA 38.95 € 5% Discount

Deltec
Deltec Skimmer 400i
339.95 € EIA 359.00 €
10% Discount

Oase
Oase HighLine 200 - white
1,184.95 € EIA 1,314.90 €
9% Discount

D-D Aquarium Solution
D-D Function DC Pump - 10,000 l/h
154.95 € EIA 169.95 €
34% Discount

Hobby
Hobby Eusteralis - 39 cm
7.95 € EIA 11.99 €
31% Discount

Dupla Marin
Dupla Marin Iodine 24
8.95 € EIA 12.99 €
29% Discount

Hobby
Hobby Filter Foam, Black, Coarse, 50 x 50 x 3 cm
7.95 € EIA 11.19 €
20% Discount

Arka
Arka Zooplankton 236 ml
11.95 €
(50.64 € / l)
EIA 14.90 € 9% Discount

Sangokai
Sangokai Sango Nutri-Basic #1, 500 ml
40.95 €
(81.90 € / l)
EIA 44.95 € 14% Discount

JBL
JBL ProFlora CO2 Basic Set M
154.95 € EIA 180.00 €
33% Discount

Hobby
Hobby Filter Foam, Black, Coarse, 50 x 50 x 2 cm
4.95 € EIA 7.39 €
10% Discount

Oase
Oase HighLine 300 - anthracite
1,509.95 € EIA 1,679.90 €
20% Discount

Lucky Reptile
Lucky Reptile Halogen Sun Heat Lamp - 75W
15.95 € EIA 19.99 €
7% Discount

Jebao
Jebao WiFi Wave Pump MLW-10
109.95 € EIA 117.90 €
18% Discount

Fauna Marin
Fauna Marin Balling Light Calcium Mix About 1 kg
13.95 € EIA 16.95 €
11% Discount

Naturefood
Naturefood Premium Green Forage Mix - 280 g
19.95 €
(71.25 € / kg)
EIA 22.49 € 16% Discount

Arka
Arka BACTO-SHOT 50 ml
4.95 €
(99.00 € / l)
EIA 5.90 € 15% Discount

Naturefood
Naturefood Premium Sticks for Catfish - 60 g
5.95 €
(99.17 € / kg)
EIA 6.99 € 10% Discount

Oase
Oase BioMaster 350 G2 without a heating element
194.95 € EIA 215.95 €
30% Discount

Hobby
Hobby Aqua Cooler Control
23.95 € EIA 33.99 €
20% Discount

Arka
Arka Salz Organic Active 10 kg
39.95 €
(4.00 € / kg)
EIA 49.90 € 4% Discount

Jebao
Jebao WiFi Wave Pump MLW-20
129.95 € EIA 135.90 €
5% Discount

Red Sea
Red Sea Reefer-S 1000 G3 White
5,984.95 € EIA 6,299.00 €
23% Discount

JBL
JBL ProFlow t300
17.95 € EIA 23.45 €
4% Discount

Jebao
Jebao WiFi Wave Pump MLW-30
159.95 € EIA 165.90 €
20% Discount

Arka
Arka NOPO Nitrate-Phosphate Test
11.95 €
(25.43 € / l)
EIA 14.90 € 34% Discount

Hobby
Hobby Zeolite - 1000 g, 5–8 mm
4.95 €
(4.95 € / kg)
EIA 7.49 € 23% Discount

Lucky Reptile
Lucky Reptile Halogen Sun Mini Heat Lamp - 35W
9.95 € EIA 12.99 €
12% Discount

Naturefood
Naturefood Supreme Marin large - 280 g
22.95 €
(81.96 € / kg)
EIA 25.99 € 29% Discount

Hobby
Hobby Filter Foam, Blue, Coarse, 50 x 50 x 3 cm
7.95 € EIA 11.19 €
10% Discount

Oase
Oase ScaperLine 100 - gray
1,159.95 € EIA 1,289.90 €
13% Discount

Red Sea
Red Sea DipX - 250 ml
13.95 €
(55.80 € / l)
EIA 15.99 €


