22% Discount

JBL
JBL Algae Magnet L
14.95 € EIA 19.29 €
22% Discount

JBL
JBL Aqua-T Handy Angle
13.95 € EIA 17.79 €
9% Discount

Red Sea
Red Sea Reef-Spec Activated Carbon 1000g
30.95 € EIA 33.99 €
20% Discount

Arka
Arka Artemiss Immune Booster B 473 ml
15.95 €
(33,720.93 € / l)
EIA 19.90 € 24% Discount

JBL
JBL Digital Aquarium Thermometer
2.95 € EIA 3.89 €
10% Discount

Triton
Triton AL99 Phosphate Absorber 1000 ml
26.95 €
(26,950.00 € / l)
EIA 29.90 € 22% Discount

Arka
Arka Coral Active Coral Growth 118 ml
6.95 €
(58.90 € / l)
EIA 8.90 € 4% Discount

Aqua Medic
Aqua Medic TopView 200 Photo Glass
18.95 € EIA 19.70 €
16% Discount

JBL
JBL FilterBag Fine
4.95 € EIA 5.89 €
1% Discount

Tropic Marin
Tropic Marin Coral Clean
14.99 €
(59.96 € / l)
EIA 15.20 € 19% Discount

Hobby
JBL Symec Filter Wool - 500 g
8.95 €
(17.90 € / kg)
EIA 11.09 € 20% Discount

JBL
JBL Aqua-T Cell Phone
9.95 € EIA 12.49 €
10% Discount

Red Sea
Red Sea Reef-Spec Activated Carbon 500g
17.95 € EIA 19.99 €
32% Discount

Hobby
Hobby Filter Foam, Black, Coarse, 50 x 50 x 5 cm
11.95 € EIA 17.59 €
0% Discount

Aqua Medic
Aqua Medic T Controller Twin
94.95 € EIA 94.90 €
20% Discount

Arka
Arka Artemiss Immune Booster B 236 ml
11.95 €
(50.64 € / l)
EIA 14.90 € 20% Discount

Hobby
JBL Symec VL
6.95 € EIA 8.65 €
30% Discount

Hobby
Hobby Digital Thermometer
6.95 € EIA 9.99 €
14% Discount

Arka
Arka KH & pH Stabilizer 118 ml
5.95 €
(50.42 € / l)
EIA 6.90 € 20% Discount

Arka
Arka Substrate Cleaner 236 ml
7.95 €
(33.69 € / l)
EIA 9.90 € 22% Discount

Arka
Arka Corallin Calcareous Red Algae + 118 ml
6.95 €
(58.90 € / l)
EIA 8.90 € 19% Discount

JBL
JBL Blade Pro Floaty L/XL
9.95 € EIA 12.29 €
10% Discount

Triton
Triton STN-X Tissue Loss Inhibitor
26.95 €
(269.50 € / l)
EIA 29.99 € 20% Discount

Arka
Arka Herbtana Immune Booster P 236 ml
11.95 €
(50.64 € / l)
EIA 14.90 € 32% Discount

Hobby
Hobby Algae Scraper
14.95 € EIA 21.99 €
22% Discount

JBL
JBL Floaty II S
12.95 € EIA 16.59 €
30% Discount

Dupla Marin
Dupla Siliphos 840 ml
22.95 €
(27,321.43 € / l)
EIA 32.99 € 30% Discount

Hobby
Hobby Zeolite - 500 g, 5–8 mm
2.95 €
(5.90 € / kg)
EIA 4.19 € 21% Discount

JBL
JBL Floaty Blade L
39.95 € EIA 50.59 €
22% Discount

Arka
Arka Xtreme Water Treatment 236 ml
6.95 €
(29.45 € / l)
EIA 8.90 € 22% Discount

Arka
Phos-Out 4 (liquid) 118 ml
6.95 €
(58.90 € / l)
EIA 8.90 € 20% Discount

Arka
Arka Coralline Calcareous Red Algae + 236 ml
11.95 €
(50.64 € / l)
EIA 14.90 € 15% Discount

Hobby
JBL Symec Filter Wool - 250 g
4.95 €
(19.80 € / kg)
EIA 5.80 € 20% Discount

JBL
JBL FilterBag Wide
2.95 € EIA 3.69 €
20% Discount

Arka
Arka Phos-Out4 236 ml
11.95 €
(50.64 € / l)
EIA 14.90 € 19% Discount

JBL
JBL Blanki
7.95 € EIA 9.79 €
20% Discount

Arka
Arka Complete KH Booster & pH Stabilizer 236 ml
7.95 €
(33.69 € / l)
EIA 9.90 € 10% Discount

Red Sea
Red Sea DipX - 100 ml
8.95 €
(89.50 € / l)
EIA 9.99 € 14% Discount

Arka
Arka Carbopure 500 ml
from 5.95 € EIA 6.90 €
30% Discount

Dupla Marin
Dupla Siliphos 360 ml
13.95 €
(38,750.00 € / l)
EIA 19.99 € 29% Discount

Dupla Marin
Dupla Bacter Booster, 10-pack
14.95 € EIA 20.99 €
30% Discount

Hobby
JBL Symec Filter Wool - 100 g
1.95 €
(19.50 € / kg)
EIA 2.78 € 28% Discount

JBL
JBL Algae Magnet S
4.95 € EIA 6.89 €
20% Discount

Arka
Arka Herbtana Immune Booster P 118 ml
7.95 €
(67.37 € / l)
EIA 9.90 €
Arka
Arka Artemiss Immune Booster B 118 ml
13.49 €
(114.32 € / l)
18% Discount

JBL
JBL SymecMicro Disposable Microfiber Cloth, 75 cm long
7.95 € EIA 9.69 €
29% Discount

JBL
JBL Aquarium Thermometer
coming soon available
1.95 € EIA 2.75 €
20% Discount

Oase
Oase Fish Net, 10 cm
coming soon available
1.95 € EIA 2.45 €
6% Discount

Aqua Medic
Aqua Medic Bali Sand 10 kg 0.5–1.2 mm
coming soon available
23.95 € EIA 25.60 €
8% Discount

Triton
Triton CYA-NO Cyanobacteria Inhibitor
coming soon available
22.95 €
(229.50 € / l)
EIA 24.99 €
JBL
4/6 mm Transparent Air Hose (1 m)
coming soon available
0.99 €
22% Discount

Hobby
Hobby Easy Net L 12 cm
coming soon available
2.95 € EIA 3.79 €
20% Discount

Arka
Arka Resin-Pure 1L
coming soon available
11.95 €
(11.95 € / l)
EIA 14.90 € 6% Discount

ATI
ATI MBpro Mixed-Bed Resin 4L
coming soon available
46.95 €
(11.74 € / l)
EIA 49.90 € 33% Discount

Hobby
Hobby Easy Net L 17 cm
coming soon available
3.95 € EIA 5.89 €
20% Discount

Hobby
JBL Symec Filter Wool - 1.000 g
coming soon available
14.95 €
(14.95 € / kg)
EIA 18.79 € 35% Discount

Hobby
Hobby Easy Net L 8 cm
coming soon available
1.95 € EIA 2.99 €
20% Discount

Arka
Arka Complete KH Booster & pH Stabilizer 473 ml
coming soon available
11.95 €
(25,264.27 € / l)
EIA 14.90 € 19% Discount

Dupla Marin
Dupla Bacter M, 10 pcs.
coming soon available
16.95 € EIA 20.99 €

Arka
Arka Coral Activ Coral Growth 236 ml
coming soon available
12.95 €
(54.87 € / l)


